250 000 €
3571 €/m²
Property 59439 photo 1
Property 59439 photo 2
Property 59439 photo 3
Property 59439 photo 4
Property 59439 photo 5
Property 59439 photo 6
Property 59439 photo 7
Property 59439 photo 8
Property 59439 photo 9
Property 59439 photo 10
Property 59439 photo 11
Property 59439 photo 12
Property 59439 photo 13
Property 59439 photo 14
Property 59439 photo 15
Property 59439 photo 16
Property 59439 photo 17

Details

  • سال ساخت: 1975
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 400 m
  • فاصله از فرودگاه: 45 km

خدمات

  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 70 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه , حمام. اپارتمان دارای طرح جلو {همچنین مبلمان, کولر, سایبان, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
250 000 € 3012 €/m²
  • کد شی 35804
  • مربع متر 83 m²
  • Rooms 3
فروش
250 000 € 2500 €/m²
  • کد شی 35828
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 3
فروش
265 000 € 3785 €/m²
  • کد شی 36492
  • مربع متر 70 m²
  • Rooms 3
فروش
255 000 € 3591 €/m²
  • کد شی 36505
  • مربع متر 71 m²
  • Rooms 3
فروش
255 000 € 1976 €/m²
  • کد شی 41779
  • مربع متر 129 m²
  • Rooms 4
فروش
260 000 € 2888 €/m²
  • کد شی 42073
  • مربع متر 90 m²
  • Rooms 3
فروش
260 000 € 3291 €/m²
  • کد شی 43012
  • مربع متر 79 m²
  • Rooms 3
فروش
250 000 € 2717 €/m²
  • کد شی 44198
  • مربع متر 92 m²
  • Rooms 3
فروش
250 000 € 4310 €/m²
  • کد شی 45898
  • مربع متر 58 m²
  • Rooms 2
فروش
250 000 € 2212 €/m²
  • کد شی 48775
  • مربع متر 113 m²
  • Rooms 2

اشتراک خبرنامه