فروش - ملک تجاری 454 m² در تسالونیکی

یونان تسالونیکی تسالونیکی - حومه ترمی
338 000 €
744 €/m²
Property 59547 photo 1
Property 59547 photo 2
Property 59547 photo 3
Property 59547 photo 4

Details

  • سال ساخت: 2009
  • فاصله از دریا: 1000 m
  • فاصله از فرودگاه: 5 km

خدمات

  • Auctioned real estate

توضیحات

برای فروش مساحت ملک تجاری 454 متر مربع در تسالونیکی. ملک تجاری در 0 طبقه ملک تجاری دارای طراحی داخلی

تسالونیکی

Location

حقایق مشابه

فروش
300 000 € 2500 €/m²
  • کد شی 40214
  • مربع متر 120 m²
  • فاصله تا دریا 500 m
سرمایه گذاری فروش
320 000 € 3902 €/m²
  • کد شی 43198
  • مربع متر 82 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
سرمایه گذاری فروش
450 000 € 2812 €/m²
  • کد شی 43219
  • مربع متر 160 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
سرمایه گذاری فروش
495 000 € 6875 €/m²
  • کد شی 58323
  • مربع متر 72 m²
  • فاصله تا دریا 900 m
فروش
372 000 € 4133 €/m²
  • کد شی 58370
  • مربع متر 90 m²
  • فاصله تا دریا 500 m
فروش
320 000 € 1230 €/m²
  • کد شی 59392
  • مربع متر 260 m²
  • فاصله تا دریا 1400 m
فروش
338 000 € 744 €/m²
  • کد شی 59547
  • مربع متر 454 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
468 000 € 774 €/m²
  • کد شی 59548
  • مربع متر 604 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
Recommended فروش
300 000 € 1554 €/m²
  • کد شی 59736
  • مربع متر 193 m²
  • فاصله تا دریا 400 m
سرمایه گذاری فروش
500 000 € 4807 €/m²
  • کد شی 60360
  • مربع متر 104 m²
  • فاصله تا دریا 200 m

اشتراک خبرنامه