320 000 €
5818 €/m²
Property 59634 photo 1
Property 59634 photo 2
Property 59634 photo 3
Property 59634 photo 4
Property 59634 photo 5
Property 59634 photo 6
Property 59634 photo 7
Property 59634 photo 8
Property 59634 photo 9

Details

  • طبقه: طبقه 4
  • سال ساخت: 1975
  • سال نوسازی: 2010
  • تعداد اتاق ها: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 30 m
  • فاصله از فرودگاه: 52 km

خدمات

  • آسانسور
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 55 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 3 طبقه و شامل طبقه 3 شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا.{همچنین کولر, سایبان, آسانسور, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
350 000 € 3888 €/m²
  • کد شی 22550
  • مربع متر 90 m²
  • Rooms 4
فروش
420 000 € 4200 €/m²
  • کد شی 24982
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 3
فروش
375 000 € 3571 €/m²
  • کد شی 34022
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 3
فروش
400 000 € 6666 €/m²
  • کد شی 34148
  • مربع متر 60 m²
  • Rooms 2
فروش
450 000 € 3813 €/m²
  • کد شی 36234
  • مربع متر 118 m²
  • Rooms 4
فروش
380 000 € 3064 €/m²
  • کد شی 36694
  • مربع متر 124 m²
  • Rooms 4
فروش
370 000 € 3083 €/m²
  • کد شی 41734
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 3
فروش
470 000 € 2186 €/m²
  • کد شی 41871
  • مربع متر 215 m²
  • Rooms 4
فروش
450 000 € 4205 €/m²
  • کد شی 41938
  • مربع متر 107 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه