250 000 €
3788 €/m²
Property 59804 photo 1
Property 59804 photo 2
Property 59804 photo 3
Property 59804 photo 4
Property 59804 photo 5
Property 59804 photo 6
Property 59804 photo 7
Property 59804 photo 8
Property 59804 photo 9

Details

  • طبقه: طبقه 5
  • سال ساخت: 2024
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: برق
  • وضعیت: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 1000 m
  • فاصله از فرودگاه: 42 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • شومینه
  • Storage room
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 66 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 4 طبقه و شامل طبقه 4 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر.{همچنین شومینه, کولر, سایبان, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
270 000 € 6585 €/m²
  • کد شی 65352
  • مربع متر 41 m²
  • Rooms 2
فروش
270 000 € 6923 €/m²
  • کد شی 65354
  • مربع متر 39 m²
  • Rooms 2
فروش
270 000 € 9310 €/m²
  • کد شی 65355
  • مربع متر 29 m²
  • Rooms 2
فروش
270 000 € 10000 €/m²
  • کد شی 65356
  • مربع متر 27 m²
  • Rooms 2
فروش
270 000 € 7297 €/m²
  • کد شی 65357
  • مربع متر 37 m²
  • Rooms 2
فروش
290 000 € 6170 €/m²
  • کد شی 65358
  • مربع متر 47 m²
  • Rooms 2
فروش
270 000 € 7714 €/m²
  • کد شی 65359
  • مربع متر 35 m²
  • Rooms 2
فروش
225 000 € 2884 €/m²
  • کد شی 65364
  • مربع متر 78 m²
  • Rooms 3
فروش
210 000 € 2800 €/m²
  • کد شی 65365
  • مربع متر 75 m²
  • Rooms 3
فروش
320 000 € 4266 €/m²
  • کد شی 65385
  • مربع متر 75 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه