فروش - اپارتمان 100 m² در آتن

یونان آتیکا حومه پیرئوس نیکایا
315 000 €
3150 €/m²
Property 60035 photo 1
Property 60035 photo 2
Property 60035 photo 3
Property 60035 photo 4
Property 60035 photo 5
Property 60035 photo 6
Property 60035 photo 7
Property 60035 photo 8
Property 60035 photo 9
Property 60035 photo 10
Property 60035 photo 11
Property 60035 photo 12
Property 60035 photo 13
Property 60035 photo 14
Property 60035 photo 15
Property 60035 photo 16

Details

  • طبقه: طبقه 6
  • سال ساخت: 1996
  • سال نوسازی: 2024
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 2200 m
  • فاصله از فرودگاه: 45 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • Storage room
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 100 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 5 طبقه و شامل طبقه 5 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش, توالت. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
345 000 € 3136 €/m²
  • کد شی 62550
  • مربع متر 110 m²
  • Rooms 3
فروش
280 000 € 4375 €/m²
  • کد شی 62782
  • مربع متر 64 m²
  • Rooms 3
فروش
270 000 € 5294 €/m²
  • کد شی 62783
  • مربع متر 51 m²
  • فاصله تا دریا 6400 m
فروش
270 000 € 4909 €/m²
  • کد شی 62785
  • مربع متر 55 m²
  • Rooms 3
فروش
277 000 € 5893 €/m²
  • کد شی 62798
  • مربع متر 47 m²
  • Rooms 2
فروش
262 500 € 6104 €/m²
  • کد شی 62801
  • مربع متر 43 m²
  • Rooms 2
فروش
257 000 € 6119 €/m²
  • کد شی 62802
  • مربع متر 42 m²
  • Rooms 2
فروش
261 000 € 6365 €/m²
  • کد شی 62804
  • مربع متر 41 m²
  • Rooms 2

اشتراک خبرنامه