فروش - اپارتمان 75 m² در آتن

یونان آتیکا حومه پیرئوس تاوروس
235 000 €
3133 €/m²
Property 60915 photo 1
Property 60915 photo 2
Property 60915 photo 3
Property 60915 photo 4

Details

  • سال ساخت: 2012
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: گاز
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 4500 m
  • فاصله از فرودگاه: 45 km

خدمات

  • آسانسور
  • شومینه
  • Playroom
  • گاراژ

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 75 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 4 طبقه و شامل طبقه 4 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به شهر.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, سایبان, آسانسور, گاراژ, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
205 000 € 1952 €/m²
  • کد شی 34858
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 4
فروش
225 600 € 5936 €/m²
  • کد شی 42851
  • مربع متر 38 m²
  • Rooms 1
فروش
220 000 € 2268 €/m²
  • کد شی 50492
  • مربع متر 97 m²
  • Rooms 4
فروش
215 000 € 2828 €/m²
  • کد شی 50642
  • مربع متر 76 m²
  • Rooms 2
فروش
225 000 € 3082 €/m²
  • کد شی 52255
  • مربع متر 73 m²
  • Rooms 3
فروش
215 000 € 2905 €/m²
  • کد شی 56511
  • مربع متر 74 m²
  • Rooms 4
فروش
225 000 € 1906 €/m²
  • کد شی 57458
  • مربع متر 118 m²
  • Rooms 4
فروش
195 000 € 2468 €/m²
  • کد شی 66047
  • مربع متر 79 m²
  • Rooms 3
فروش
195 000 € 3750 €/m²
  • کد شی 66092
  • مربع متر 52 m²
  • Rooms 2

اشتراک خبرنامه