فروش - اپارتمان 75 m² در آتن

یونان آتیکا حومه پیرئوس تاوروس
220 000 €
2933 €/m²
Property 60916 photo 1
Property 60916 photo 2
Property 60916 photo 3

Details

  • سال ساخت: 2012
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: گاز
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 4500 m
  • فاصله از فرودگاه: 40 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 75 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 3 طبقه و شامل طبقه 3 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. اپارتمان دارای طرح جلو {همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, سایبان, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
295 000 € 1787 €/m²
  • کد شی 51778
  • مربع متر 165 m²
  • Rooms 4
فروش
195 000 € 2096 €/m²
  • کد شی 51795
  • مربع متر 93 m²
  • Rooms 3
فروش
275 000 € 5092 €/m²
  • کد شی 51849
  • مربع متر 54 m²
  • Rooms 2
فروش
225 000 € 3082 €/m²
  • کد شی 52255
  • مربع متر 73 m²
  • Rooms 3
فروش
300 000 € 3000 €/m²
  • کد شی 52279
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 4
فروش
190 000 € 1016 €/m²
  • کد شی 52331
  • مربع متر 187 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
260 000 € 4482 €/m²
  • کد شی 52456
  • مربع متر 58 m²
  • Rooms 3
فروش
275 000 € 3089 €/m²
  • کد شی 52946
  • مربع متر 89 m²
  • Rooms 4
فروش
240 000 € 2857 €/m²
  • کد شی 53233
  • مربع متر 84 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه