1 700 000 €
926 €/m²
Property 60954 photo 1
Property 60954 photo 2
Property 60954 photo 3
Property 60954 photo 4

Details

  • سال ساخت: 1990
  • تعداد اتاق ها: 16
  • سیستم گرمایش: برق
  • Levels: 7
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 16
  • WCs: 9
  • فاصله از دریا: 2400 m
  • فاصله از فرودگاه: 40 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • Storage room

توضیحات

برای فروش مساحت ساختمان 1836 متر مربع در آتن. ساختمان در 7 طبقه زیر زمین يتكون من غرفة تخزين. طبقه همکف يتكون من توالتغرفة تخزين. Semi-first floor يتكون من غرفة تخزين. طبقه 1 يتكون من 4 غرف نوم, 2 مخازن. طبقه 2 يتكون من 4 غرف نوم, 2 حمام. طبقه 3 يتكون من 4 غرف نوم, 2 مخازن. طبقه 4 يتكون من 4 غرف نوم, 2 مخازن. ساختمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر.{همچنین پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
1 400 000 € 3763 €/m²
  • کد شی 33630
  • مربع متر 372 m²
  • فاصله تا دریا 150 m
فروش
1 740 000 € 3163 €/m²
  • کد شی 37389
  • مربع متر 550 m²
  • فاصله تا دریا 12000 m
فروش
1 600 000 € 1481 €/m²
  • کد شی 61717
  • مربع متر 1080 m²
  • فاصله تا دریا 14250 m
فروش
2 200 000 € 6769 €/m²
  • کد شی 49126
  • مربع متر 325 m²
  • فاصله تا دریا 8500 m
فروش
1 500 000 € 1 400 000 € 1272 €/m²
  • کد شی 30035
  • مربع متر 1100 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
1 500 000 € 2500 €/m²
  • کد شی 63785
  • مربع متر 600 m²
  • فاصله تا دریا 4750 m
فروش
1 860 000 € 4087 €/m²
  • کد شی 11421
  • مربع متر 455 m²
  • فاصله تا دریا 6000 m
فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 30788
  • مربع متر 913 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
1 450 000 € 2500 €/m²
  • کد شی 58534
  • مربع متر 580 m²
  • فاصله تا دریا 500 m

اشتراک خبرنامه