850 000 €
5120 €/m²
Property 61220 photo 1
Property 61220 photo 2
Property 61220 photo 3
Property 61220 photo 4
Property 61220 photo 5
Property 61220 photo 6
Property 61220 photo 7
Property 61220 photo 8
Property 61220 photo 9
Property 61220 photo 10
Property 61220 photo 11
Property 61220 photo 12
Property 61220 photo 13
Property 61220 photo 14
Property 61220 photo 15
Property 61220 photo 16
Property 61220 photo 17
Property 61220 photo 18
Property 61220 photo 19
Property 61220 photo 20
Property 61220 photo 21
Property 61220 photo 22
Property 61220 photo 23
Property 61220 photo 24
Property 61220 photo 25
Property 61220 photo 26
Property 61220 photo 27
Property 61220 photo 28
Property 61220 photo 29
Property 61220 photo 30
Property 61220 photo 31
Property 61220 photo 32
Property 61220 photo 33
Property 61220 photo 34
Property 61220 photo 35
Property 61220 photo 36
Property 61220 photo 37
Property 61220 photo 38
Property 61220 photo 39
Property 61220 photo 40
Property 61220 photo 41
Property 61220 photo 42
Property 61220 photo 43
Property 61220 photo 44
Property 61220 photo 45
Property 61220 photo 46
Property 61220 photo 47
Property 61220 photo 48
Property 61220 photo 49
Property 61220 photo 50
Property 61220 photo 51
Property 61220 photo 52
Property 61220 photo 53
Property 61220 photo 54
Property 61220 photo 55
Property 61220 photo 56

Details

  • سال ساخت: 1956
  • سال نوسازی: 2014
  • تعداد اتاق ها: 2
  • سیستم گرمایش: دیگر
  • Energy Class: E
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 6000 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 28 km
  • فاصله از فرودگاه: 30 km

خدمات

  • پارکینگ
  • شومینه
  • Storage room
  • Golden Visa

توضیحات

برای فروش خانه1 طبقه با متراژ 166 متر مربع در کورفو. خانه یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, آشپزخانه , دوش. خانه دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به جنگل.{همچنین شومینه, کولر, پارکینگ اختصاصی, باغ, سیستم گرمایشی, انبار.

کورفو

Location

حقایق مشابه

فروش
700 000 € 5833 €/m²
  • کد شی 21763
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4
فروش
750 000 € 3676 €/m²
  • کد شی 23153
  • مربع متر 204 m²
  • Rooms 5
فروش
855 000 € 3120 €/m²
  • کد شی 23339
  • مربع متر 274 m²
  • Rooms 10
فروش
700 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 24926
  • مربع متر 140 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m
فروش
750 000 € 2142 €/m²
  • کد شی 30368
  • مربع متر 350 m²
  • Rooms 7
فروش
1 200 000 € 6000 €/m²
  • کد شی 30507
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 5
فروش
800 000 € 2666 €/m²
  • کد شی 32325
  • مربع متر 300 m²
  • Rooms 8
فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 33717
  • مربع متر 350 m²
  • Rooms 6
فروش
900 000 € 2571 €/m²
  • کد شی 42301
  • مربع متر 350 m²
  • فاصله تا دریا 200 m
فروش
720 000 € 3050 €/m²
  • کد شی 46880
  • مربع متر 236 m²
  • فاصله تا دریا 600 m

اشتراک خبرنامه