820 000 €
3661 €/m²
Property 60216 photo 1
Property 60216 photo 2
Property 60216 photo 3
Property 60216 photo 4
Property 60216 photo 5
Property 60216 photo 6
Property 60216 photo 7
Property 60216 photo 8
Property 60216 photo 9
Property 60216 photo 10
Property 60216 photo 11
Property 60216 photo 12
Property 60216 photo 13
Property 60216 photo 14
Property 60216 photo 15
Property 60216 photo 16
Property 60216 photo 17
Property 60216 photo 18
Property 60216 photo 19
Property 60216 photo 20
Property 60216 photo 21
Property 60216 photo 22
Property 60216 photo 23
Property 60216 photo 24
Property 60216 photo 25
Property 60216 photo 26
Property 60216 photo 27
Property 60216 photo 28
Property 60216 photo 29
Property 60216 photo 30
Property 60216 photo 31
Property 60216 photo 32
Property 60216 photo 33
Property 60216 photo 34
Property 60216 photo 35

Details

  • سال ساخت: 2024
  • تعداد اتاق ها: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 500 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 15 km
  • فاصله از فرودگاه: 14 km

خدمات

  • پارکینگ
  • Holiday home

توضیحات

برای فروش خانه2 طبقه با متراژ 224 متر مربع در کورفو. طبقه همکف شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, آشپزخانه , دوش. طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, دوش. خانه دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه، رو به جنگل.{همچنین پارکینگ اختصاصی, باغ.

کورفو

Location

حقایق مشابه

فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 3553
  • مربع متر 310 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
1 100 000 € 3928 €/m²
  • کد شی 3719
  • مربع متر 280 m²
  • فاصله تا دریا 2500 m
فروش
700 000 € 2916 €/m²
  • کد شی 4073
  • مربع متر 240 m²
  • Rooms 5
فروش
730 000 € 2147 €/m²
  • کد شی 7178
  • مربع متر 340 m²
  • Rooms 5
فروش
1 050 000 € 2441 €/m²
  • کد شی 9145
  • مربع متر 430 m²
  • Rooms 12
فروش
980 000 € 4083 €/m²
  • کد شی 19457
  • مربع متر 240 m²
  • Rooms 4
فروش
790 000 € 2925 €/m²
  • کد شی 19879
  • مربع متر 270 m²
  • Rooms 6
سرمایه گذاری فروش
900 000 € 1800 €/m²
  • کد شی 19943
  • مربع متر 500 m²
  • فاصله تا دریا 3500 m
فروش
950 000 € 3454 €/m²
  • کد شی 21564
  • مربع متر 275 m²
  • Rooms 9
فروش
700 000 € 5833 €/m²
  • کد شی 21763
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه