380 000 €
3333 €/m²
Property 61483 photo 1
Property 61483 photo 2
Property 61483 photo 3
Property 61483 photo 4
Property 61483 photo 5
Property 61483 photo 6
Property 61483 photo 7
Property 61483 photo 8
Property 61483 photo 9
Property 61483 photo 10
Property 61483 photo 11
Property 61483 photo 12
Property 61483 photo 13
Property 61483 photo 14
Property 61483 photo 15
Property 61483 photo 16

Details

  • طبقه: طبقه 2
  • سال ساخت: 2009
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Type of flooring: tiles
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 15230 m
  • فاصله از فرودگاه: 14 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • شومینه
  • Storage room
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 114 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه , حمام, توالت. اپارتمان دارای طرح دو نما این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به کوه، رو به شهر.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, سایبان, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
307 600 € 6990 €/m²
  • کد شی 63014
  • مربع متر 44 m²
  • فاصله تا دریا 10000 m
فروش
320 000 € 3368 €/m²
  • کد شی 63153
  • مربع متر 95 m²
  • Rooms 4
فروش
310 000 € 3069 €/m²
  • کد شی 63567
  • مربع متر 101 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m
فروش
310 000 € 2818 €/m²
  • کد شی 63668
  • مربع متر 110 m²
  • Rooms 3
فروش
305 000 € 4841 €/m²
  • کد شی 63704
  • مربع متر 63 m²
  • Rooms 2
فروش
314 800 € 5939 €/m²
  • کد شی 63766
  • مربع متر 53 m²
  • Rooms 2
فروش
310 000 € 7380 €/m²
  • کد شی 63911
  • مربع متر 42 m²
  • Rooms 2
فروش
385 000 € 3850 €/m²
  • کد شی 64140
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه