220 000 €
3793 €/m²
Property 62108 photo 1
Property 62108 photo 2
Property 62108 photo 3
Property 62108 photo 4
Property 62108 photo 5
Property 62108 photo 6
Property 62108 photo 7
Property 62108 photo 8
Property 62108 photo 9
Property 62108 photo 10
Property 62108 photo 11
Property 62108 photo 12
Property 62108 photo 13
Property 62108 photo 14
Property 62108 photo 15
Property 62108 photo 16
Property 62108 photo 17
Property 62108 photo 18
Property 62108 photo 19
Property 62108 photo 20
Property 62108 photo 21
Property 62108 photo 22
Property 62108 photo 23
Property 62108 photo 24

Details

  • سال ساخت: 1990
  • تعداد اتاق ها: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 50 m
  • فاصله از فرودگاه: 40 km

توضیحات

برای فروش خانه1 طبقه با متراژ 58 متر مربع در کورفو. خانه 2 اتاق خواب, آشپزخانه , دوش. خانه دارای طرح دو نما این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.

کورفو

Location

حقایق مشابه

فروش
250 000 € 2777 €/m²
  • کد شی 19790
  • مربع متر 90 m²
  • فاصله تا دریا 280 m
فروش
200 000 € 1481 €/m²
  • کد شی 23621
  • مربع متر 135 m²
  • Rooms 4
فروش
240 000 € 750 €/m²
  • کد شی 29134
  • مربع متر 320 m²
  • Rooms 10
فروش
250 000 € 632 €/m²
  • کد شی 29789
  • مربع متر 395 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m
فروش
250 000 € 833 €/m²
  • کد شی 30907
  • مربع متر 300 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
285 000 € 1295 €/m²
  • کد شی 32639
  • مربع متر 220 m²
  • فاصله تا دریا 700 m
فروش
200 000 € 769 €/m²
  • کد شی 38345
  • مربع متر 260 m²
  • Rooms 7
فروش
250 000 € 1923 €/m²
  • کد شی 38935
  • مربع متر 130 m²
  • Rooms 4
فروش
220 000 € 170 000 € 850 €/m²
  • کد شی 39570
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 5
فروش
260 000 € 230 000 € 657 €/m²
  • کد شی 39619
  • مربع متر 350 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m

اشتراک خبرنامه