250 000 €
833 €/m²
Property 30907 photo 1
Property 30907 photo 2
Property 30907 photo 3
Property 30907 photo 4

Details

  • فاصله از دریا: 4000 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 34 km
  • فاصله از فرودگاه: 26 km

خدمات

  • Storage room

توضیحات

برای فروش خانه1 طبقه با متراژ 300 متر مربع در کورفو. خانه یک اتاق ذخیره سازی. خانه دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه.{همچنین مبلمان.

کورفو

Location

حقایق مشابه

فروش
280 000 € 2666 €/m²
  • کد شی 50485
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 3
فروش
255 000 € 2056 €/m²
  • کد شی 52977
  • مربع متر 124 m²
  • Rooms 4
فروش
230 000 € 1036 €/m²
  • کد شی 54333
  • مربع متر 222 m²
  • Rooms 5
فروش
275 000 € 250 000 € 1923 €/m²
  • کد شی 56043
  • مربع متر 130 m²
  • Rooms 5
فروش
240 000 € 160 000 € 1066 €/m²
  • کد شی 56475
  • مربع متر 150 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m
فروش
330 000 € 299 000 € 2600 €/m²
  • کد شی 60621
  • مربع متر 115 m²
  • Rooms 3
فروش
330 000 € 1650 €/m²
  • کد شی 61159
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 7
فروش
320 000 € 4637 €/m²
  • کد شی 61698
  • مربع متر 69 m²
  • Rooms 3
فروش
260 000 € 230 000 € 858 €/m²
  • کد شی 62026
  • مربع متر 268 m²
  • فاصله تا دریا 6000 m
فروش
220 000 € 3793 €/m²
  • کد شی 62108
  • مربع متر 58 m²
  • Rooms 2

اشتراک خبرنامه