180 000 € 120 000 €
469 €/m²
Property 21339 photo 1
Property 21339 photo 2
Property 21339 photo 3
Property 21339 photo 4
Property 21339 photo 5
Property 21339 photo 6
Property 21339 photo 7

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • تعداد اتاق ها: 6
  • Levels: 2
  • Bedrooms: 6
  • فاصله از دریا: 5500 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 4 km
  • فاصله از فرودگاه: 25 km

خدمات

  • Storage room

توضیحات

برای فروش خانه2 طبقه با متراژ 256 متر مربع در کورفو. طبقه همکف شامل یک اتاق ذخیره سازی. طبقه 1 شامل 6 اتاق خواب. خانه دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه.{همچنین مبلمان.

کورفو

Location

حقایق مشابه

فروش
240 000 € 1000 €/m²
  • کد شی 46653
  • مربع متر 240 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
260 000 € 220 000 € 1341 €/m²
  • کد شی 49701
  • مربع متر 164 m²
  • Rooms 5
فروش
180 000 € 947 €/m²
  • کد شی 51752
  • مربع متر 190 m²
  • Rooms 3
فروش
255 000 € 2056 €/m²
  • کد شی 52977
  • مربع متر 124 m²
  • Rooms 4
فروش
230 000 € 1036 €/m²
  • کد شی 54333
  • مربع متر 222 m²
  • Rooms 5
فروش
240 000 € 160 000 € 1066 €/m²
  • کد شی 56475
  • مربع متر 150 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m
فروش
160 000 € 1066 €/m²
  • کد شی 56995
  • مربع متر 150 m²
  • Rooms 4
فروش
260 000 € 230 000 € 858 €/m²
  • کد شی 62026
  • مربع متر 268 m²
  • فاصله تا دریا 6000 m
فروش
220 000 € 3793 €/m²
  • کد شی 62108
  • مربع متر 58 m²
  • Rooms 2
فروش
255 000 € 1593 €/m²
  • کد شی 62254
  • مربع متر 160 m²
  • فاصله تا دریا 3500 m

اشتراک خبرنامه