فروش - اپارتمان 40 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - جنوب Voula
275 000 €
6875 €/m²
Property 62386 photo 1
Property 62386 photo 2
Property 62386 photo 3
Property 62386 photo 4
Property 62386 photo 5
Property 62386 photo 6
  • کد شی 62386
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 40 m²
  • منطقه آتن
  • Location (Voula) | آتن - جنوب (آتیکا)
  • تعداد اتاق ها 2

Details

  • طبقه: طبقه 2
  • سال ساخت: 1982
  • سال نوسازی: 2024
  • تعداد اتاق ها: 2
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Type of flooring: marble
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 950 m
  • فاصله از فرودگاه: 25 km

خدمات

  • آسانسور
  • دو جداره
  • Holiday home

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 40 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن, آشپزخانه , دوش. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به شهر.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, سایبان, باغ, آسانسور, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
340 000 € 3333 €/m²
  • کد شی 65001
  • مربع متر 102 m²
  • Rooms 3
فروش
270 000 € 2700 €/m²
  • کد شی 65007
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 3
فروش
280 000 € 4307 €/m²
  • کد شی 65009
  • مربع متر 65 m²
  • Rooms 3
فروش
280 000 € 2666 €/m²
  • کد شی 65010
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 3
فروش
400 000 € 3278 €/m²
  • کد شی 65026
  • مربع متر 122 m²
  • Rooms 4
فروش
280 000 € 3333 €/m²
  • کد شی 65031
  • مربع متر 84 m²
  • Rooms 4
فروش
395 000 € 4438 €/m²
  • کد شی 65047
  • مربع متر 89 m²
  • Rooms 3
فروش
350 000 € 4268 €/m²
  • کد شی 65048
  • مربع متر 82 m²
  • Rooms 3
فروش
275 000 € 3437 €/m²
  • کد شی 65069
  • مربع متر 80 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه