250 000 €
6250 €/m²
Property 62799 photo 1
Property 62799 photo 2
Property 62799 photo 3
Property 62799 photo 4
Property 62799 photo 5
Property 62799 photo 6
Property 62799 photo 7
Property 62799 photo 8
Property 62799 photo 9
Property 62799 photo 10

Details

  • طبقه: طبقه 2
  • سال ساخت: 1999
  • سال نوسازی: 2025
  • تعداد اتاق ها: 2
  • سیستم گرمایش: برق
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 4150 m
  • فاصله از فرودگاه: 25 km

خدمات

  • آسانسور
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 40 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. اپارتمان دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر.{همچنین مبلمان, کولر, آسانسور, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
275 000 € 6875 €/m²
  • کد شی 62386
  • مربع متر 40 m²
  • Rooms 2
فروش
285 000 € 5181 €/m²
  • کد شی 62422
  • مربع متر 55 m²
  • Rooms 2
فروش
335 000 € 3722 €/m²
  • کد شی 62481
  • مربع متر 90 m²
  • Rooms 3
فروش
345 000 € 3136 €/m²
  • کد شی 62550
  • مربع متر 110 m²
  • Rooms 3
فروش
280 000 € 4375 €/m²
  • کد شی 62782
  • مربع متر 64 m²
  • Rooms 3
فروش
270 000 € 5294 €/m²
  • کد شی 62783
  • مربع متر 51 m²
  • فاصله تا دریا 6400 m
فروش
270 000 € 4909 €/m²
  • کد شی 62785
  • مربع متر 55 m²
  • Rooms 3
فروش
277 000 € 5893 €/m²
  • کد شی 62798
  • مربع متر 47 m²
  • Rooms 2
فروش
250 000 € 6250 €/m²
  • کد شی 62799
  • مربع متر 40 m²
  • Rooms 2

اشتراک خبرنامه