195 000 €
3095 €/m²
Property 62928 photo 1
Property 62928 photo 2
Property 62928 photo 3
Property 62928 photo 4
Property 62928 photo 5
Property 62928 photo 6
Property 62928 photo 7
Property 62928 photo 8
Property 62928 photo 9
Property 62928 photo 10
Property 62928 photo 11
Property 62928 photo 12
Property 62928 photo 13
Property 62928 photo 14
Property 62928 photo 15

Details

  • طبقه: طبقه 3
  • سال ساخت: 2009
  • سال نوسازی: 2025
  • تعداد اتاق ها: 2
  • سیستم گرمایش: برق
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 230 m
  • فاصله از فرودگاه: 110 km

خدمات

  • شومینه
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 63 متر مربع در پلپونز. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن, آشپزخانه , دوش. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, سایبان, سیستم گرمایشی. ساختمان بدون آسانسور.

پلپونز

Location

حقایق مشابه

اشتراک خبرنامه