280 500 €
6841 €/m²
Property 63011 photo 1
Property 63011 photo 2
Property 63011 photo 3

Details

  • سال ساخت: 2009
  • سال نوسازی: 2025
  • سیستم گرمایش: برق
  • فاصله از دریا: 10000 m
  • فاصله از فرودگاه: 27 km

خدمات

  • آسانسور
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 41 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر.{همچنین مبلمان, کولر, آسانسور, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
300 000 € 2608 €/m²
  • کد شی 42575
  • مربع متر 115 m²
  • Rooms 4
فروش
320 000 € 2253 €/m²
  • کد شی 42667
  • مربع متر 142 m²
  • Rooms 5
فروش
285 000 € 3653 €/m²
  • کد شی 42737
  • مربع متر 78 m²
  • Rooms 3
فروش
305 000 € 3910 €/m²
  • کد شی 42738
  • مربع متر 78 m²
  • Rooms 3
فروش
350 000 € 4375 €/m²
  • کد شی 45899
  • مربع متر 80 m²
  • Rooms 3
فروش
315 000 € 3620 €/m²
  • کد شی 46693
  • مربع متر 87 m²
  • Rooms 3
فروش
320 000 € 4000 €/m²
  • کد شی 47421
  • مربع متر 80 m²
  • Rooms 3
فروش
285 000 € 2567 €/m²
  • کد شی 48546
  • مربع متر 111 m²
  • Rooms 3
فروش
317 000 € 3302 €/m²
  • کد شی 48749
  • مربع متر 96 m²
  • Rooms 3
فروش
360 000 € 1800 €/m²
  • کد شی 49270
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 5

اشتراک خبرنامه