درباره ما
دفاتر و کارمندان
دفاتر ما
زندگی شرکت
+30 2310 591 431
اجاره
فروش - ساختمان 5330 m² در آتن
یونان
آتیکا
آتن - مرکز
Kolonos - Kolokynthous
بنا به درخواست
کد شی
63452
برای فروش، اجاره
فروش
نوع ملک
ساختمان
مربع متر
5330 m²
مساحت زمین
1112 m²
منطقه
آتن
Location
(Kolonos - Kolokynthous) | آتن - مرکز (آتیکا)
Details
سال ساخت:
2000
سیستم گرمایش:
پمپ گرمایش
فاصله از دریا:
7000 m
فاصله از فرودگاه:
35 km
توضیحات
برای فروش مساحت ساختمان 5330 متر مربع در آتن. ساختمان در 0 طبقه ساختمان دارای طراحی داخلی
آتن
Location
حقایق مشابه
فروش
1 200 000 €
2608 €/m²
ساختمان 460 m² آتن
آتن
کد شی
42118
مربع متر
460 m²
فاصله تا دریا
15400 m
فروش
3 200 000 €
2 700 000 €
4500 €/m²
ساختمان 600 m² آتن
آتن
کد شی
47083
مربع متر
600 m²
Rooms
9
فروش
1 740 000 €
3163 €/m²
ساختمان 550 m² آتن
آتن
کد شی
37389
مربع متر
550 m²
فاصله تا دریا
12000 m
فروش
395 000 €
533 €/m²
ساختمان 740 m² آتن
آتن
کد شی
37481
مربع متر
740 m²
فاصله تا دریا
20000 m
فروش
300 000 €
1554 €/m²
ساختمان 193 m² آتن
آتن
کد شی
35235
مربع متر
193 m²
فاصله تا دریا
9500 m
فروش
1 050 000 €
3500 €/m²
ساختمان 300 m² آتن
آتن
کد شی
54731
مربع متر
300 m²
Rooms
6
فروش
2 920 000 €
4576 €/m²
ساختمان 638 m² آتن
آتن
کد شی
60112
مربع متر
638 m²
فاصله تا دریا
15 m
فروش
575 000 €
1513 €/m²
ساختمان 380 m² آتن
آتن
کد شی
55862
مربع متر
380 m²
فاصله تا دریا
130 m
فروش
1 700 000 €
925 €/m²
ساختمان 1836 m² آتن
آتن
کد شی
60954
مربع متر
1836 m²
Rooms
16
فروش
1 150 000 €
2738 €/m²
ساختمان 420 m² آتن
آتن
کد شی
36924
مربع متر
420 m²
Rooms
9
Anton Barabas
+30 210 325 4150
athens@grekodom.gr
Request more detailed info on the property.
Book a viewing of the property.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
Floor to
--
زیر زمین
طبقه همکف
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
اشتراک
I would like to receive updates and promotional information at my contact details that match with my interests and preferences, in accordance with the