فروش - ساختمان 300 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - شمال چالندری
1 050 000 €
3500 €/m²
Property 54731 photo 1
Property 54731 photo 2
Property 54731 photo 3
Property 54731 photo 4
Property 54731 photo 5
Property 54731 photo 6
Property 54731 photo 7

Details

  • سال ساخت: 1972
  • سال نوسازی: 2009
  • تعداد اتاق ها: 6
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • فاصله از دریا: 17500 m
  • فاصله از فرودگاه: 24 km

خدمات

  • Storage room
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش مساحت ساختمان 300 متر مربع در آتن. ساختمان در 2 طبقه طبقه همکف يتكون من 2 غرف نوم, غرفة الجلوس, آغرفة مطبخ واحد , حمام واحد, توالت. طبقه 1 يتكون من 2 غرف نوم, غرفة الجلوس, آغرفة مطبخ واحد , حمام واحد, توالت. ساختمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, سایبان, باغ, سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
1 200 000 € 1883 €/m²
  • کد شی 33765
  • مربع متر 637 m²
  • فاصله تا دریا 9000 m
فروش
1 250 000 € 1879 €/m²
  • کد شی 57343
  • مربع متر 665 m²
  • فاصله تا دریا 6000 m
فروش
980 000 € 1093 €/m²
  • کد شی 60917
  • مربع متر 896 m²
  • فاصله تا دریا 8500 m
فروش
950 000 € 1900 €/m²
  • کد شی 34841
  • مربع متر 500 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
1 200 000 € 2142 €/m²
  • کد شی 24415
  • مربع متر 560 m²
  • فاصله تا دریا 1600 m
فروش
985 000 € 1970 €/m²
  • کد شی 58168
  • مربع متر 500 m²
  • Rooms 10
فروش
1 435 000 € 2050 €/m²
  • کد شی 39124
  • مربع متر 700 m²
  • فاصله تا دریا 10500 m
فروش
1 380 000 € 2029 €/m²
  • کد شی 44026
  • مربع متر 680 m²
  • فاصله تا دریا 4300 m

اشتراک خبرنامه