بنا به درخواست
Property 63626 photo 1
Property 63626 photo 2
Property 63626 photo 3

Details

  • Floor area ratio: 0,6
  • فاصله از دریا: 250 m

توضیحات

برای فروش زمین 3350 متر مربع در تاسوس.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: ساختمان, لوله کشی آب. امکان ساخت وجود دارد 2010 متر مربع

تاسوس

Location

حقایق مشابه

فروش
1 000 000 € 54 €/m²
  • کد شی 3849
  • مربع متر 18250 m²
  • فاصله تا دریا 800 m
فروش
1 300 000 € 111 €/m²
  • کد شی 3850
  • مربع متر 11700 m²
  • فاصله تا دریا 200 m
فروش
150 000 € 50 €/m²
  • کد شی 3860
  • مربع متر 2995 m²
  • فاصله تا دریا 1200 m
فروش
40 000 € 12 €/m²
  • کد شی 3915
  • مربع متر 3150 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m
فروش
100 000 € 18 €/m²
  • کد شی 3916
  • مربع متر 5365 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
55 000 € 81 €/m²
  • کد شی 3917
  • مربع متر 674 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
130 000 € 325 €/m²
  • کد شی 4121
  • مربع متر 400 m²
  • فاصله تا دریا 500 m
فروش
90 000 € 22 €/m²
  • کد شی 4148
  • مربع متر 4025 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
55 000 € 110 €/m²
  • کد شی 4173
  • مربع متر 499 m²
  • فاصله تا دریا 7000 m
فروش
70 000 € 25 €/m²
  • کد شی 4174
  • مربع متر 2720 m²
  • فاصله تا دریا 2900 m

اشتراک خبرنامه