فروش - اپارتمان 65 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - جنوب کالیته
270 000 €
4154 €/m²
Property 63932 photo 1
Property 63932 photo 2
Property 63932 photo 3
Property 63932 photo 4
Property 63932 photo 5
Property 63932 photo 6
Property 63932 photo 7
Property 63932 photo 8
Property 63932 photo 9
Property 63932 photo 10
Property 63932 photo 11
Property 63932 photo 12
Property 63932 photo 13
Property 63932 photo 14

Details

  • سال نوسازی: 2025
  • تعداد اتاق ها: 2
  • سیستم گرمایش: برق
  • وضعیت: Under construction
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 4000 m
  • فاصله از فرودگاه: 32 km

خدمات

  • Satellite TV
  • دو جداره
  • راه پله داخلی
  • Luxury home
  • Golden Visa

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 65 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه نیمه زیر زمین طبقه و شامل طبقه نیمه زیر زمین شامل حمام. طبقه همکف شامل اتاق نشیمن, توالت. Semi-first floor شامل یک اتاق خوابه. اپارتمان دارای طرح جلو {همچنین مبلمان, کولر, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
280 000 € 2276 €/m²
  • کد شی 64603
  • مربع متر 123 m²
  • Rooms 4
فروش
305 000 € 6489 €/m²
  • کد شی 64722
  • مربع متر 47 m²
  • Rooms 2
فروش
315 000 € 5727 €/m²
  • کد شی 64830
  • مربع متر 55 m²
  • Rooms 2
فروش
300 000 € 6666 €/m²
  • کد شی 64940
  • مربع متر 45 m²
  • Rooms 2
فروش
315 000 € 7000 €/m²
  • کد شی 64942
  • مربع متر 45 m²
  • Rooms 2
فروش
340 000 € 3333 €/m²
  • کد شی 65001
  • مربع متر 102 m²
  • Rooms 3
فروش
270 000 € 2700 €/m²
  • کد شی 65007
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 3
فروش
280 000 € 4307 €/m²
  • کد شی 65009
  • مربع متر 65 m²
  • Rooms 3
فروش
280 000 € 2666 €/m²
  • کد شی 65010
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 3
فروش
280 000 € 3333 €/m²
  • کد شی 65031
  • مربع متر 84 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه