450 000 €
449 €/m²
Property 62407 photo 1
Property 62407 photo 2
Property 62407 photo 3
Property 62407 photo 4
Property 62407 photo 5
Property 62407 photo 6

Details

  • Floor area ratio: 0,8
  • فاصله از دریا: 900 m
  • فاصله از فرودگاه: 92 km

توضیحات

برای فروش زمین 1002 متر مربع در کرت.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. امکان ساخت وجود دارد 800 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
450 000 € 4 €/m²
  • کد شی 38248
  • مربع متر 100000 m²
  • فاصله تا دریا 13000 m
فروش
550 000 € 407 €/m²
  • کد شی 33356
  • مربع متر 1350 m²
  • فاصله تا دریا 150 m
فروش
540 000 € 28 €/m²
  • کد شی 54569
  • مربع متر 18977 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
600 000 € 94 €/m²
  • کد شی 32335
  • مربع متر 6340 m²
  • فاصله تا دریا 1100 m
فروش
490 000 € 168 €/m²
  • کد شی 37747
  • مربع متر 2900 m²
  • فاصله تا دریا 8700 m
فروش
440 000 € 427 000 € 1094 €/m²
  • کد شی 38697
  • مربع متر 390 m²
  • فاصله تا دریا 2500 m
فروش
500 000 € 90 €/m²
  • کد شی 50669
  • مربع متر 5500 m²
  • فاصله تا دریا 5500 m
فروش
570 000 € 28 €/m²
  • کد شی 51153
  • مربع متر 20000 m²
  • فاصله تا دریا 6000 m
فروش
500 000 € 110 €/m²
  • کد شی 38077
  • مربع متر 4542 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m

اشتراک خبرنامه