300 000 €
197 €/m²
Property 64069 photo 1
Property 64069 photo 2
Property 64069 photo 3
Property 64069 photo 4
Property 64069 photo 5

Details

  • Floor area ratio: 0,12
  • فاصله از دریا: 500 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 1 km
  • فاصله از فرودگاه: 8 km

توضیحات

برای فروش زمین 1516 متر مربع در کرت.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. امکان ساخت وجود دارد 900 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا، رو به کوه.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
278 000 € 351 €/m²
  • کد شی 50170
  • مربع متر 790 m²
  • فاصله تا دریا 5300 m
فروش
400 000 € 26 €/m²
  • کد شی 51473
  • مربع متر 15165 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
350 000 € 221 €/m²
  • کد شی 64295
  • مربع متر 1580 m²
  • فاصله تا دریا 600 m
فروش
260 000 € 250 000 € 54 €/m²
  • کد شی 39265
  • مربع متر 4550 m²
  • فاصله تا دریا 700 m
فروش
305 000 € 250 000 € 18 €/m²
  • کد شی 36802
  • مربع متر 13247 m²
  • فاصله تا دریا 4600 m
فروش
259 000 € 984 €/m²
  • کد شی 65353
  • مربع متر 263 m²
  • فاصله تا دریا 1300 m
فروش
269 000 € 56 €/m²
  • کد شی 49771
  • مربع متر 4790 m²
  • فاصله تا دریا 2500 m
فروش
310 000 € 270 000 € 245 €/m²
  • کد شی 38798
  • مربع متر 1100 m²
  • فاصله تا دریا 350 m
فروش
250 000 € 125 €/m²
  • کد شی 50671
  • مربع متر 2000 m²
  • فاصله تا دریا 2400 m
فروش
269 000 € 371 €/m²
  • کد شی 39778
  • مربع متر 725 m²
  • فاصله تا دریا 350 m

اشتراک خبرنامه