549 000 € 490 000 €
4083 €/m²
Property 64416 photo 1
Property 64416 photo 2
Property 64416 photo 3
Property 64416 photo 4
Property 64416 photo 5
Property 64416 photo 6
Property 64416 photo 7
Property 64416 photo 8
Property 64416 photo 9
Property 64416 photo 10
Property 64416 photo 11
Property 64416 photo 12
Property 64416 photo 13
Property 64416 photo 14
Property 64416 photo 15
Property 64416 photo 16
Property 64416 photo 17
Property 64416 photo 18
Property 64416 photo 19

Details

  • سال ساخت: 2015
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: گاز
  • Energy Class: انتظار می رود گواهی عملکرد انرژی (EPC)
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 20000 m
  • فاصله از فرودگاه: 26 km

توضیحات

برای فروش ویلا 1 طبقه با متراژ 120 متر مربع در کرت. خانه شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, 2 دوش, یک اتاق ذخیره سازی. ویلا دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به کوه، رو به جنگل.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, سایبان, استخر, پارکینگ اختصاصی, باغ, باربیکیو سیستم گرمایشی, انبار.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
650 000 € 1354 €/m²
  • کد شی 30518
  • مربع متر 480 m²
  • فاصله تا دریا 200 m
فروش
745 000 € 1280 €/m²
  • کد شی 35142
  • مربع متر 582 m²
  • Rooms 7
فروش
700 000 € 2160 €/m²
  • کد شی 45268
  • مربع متر 324 m²
  • Rooms 4
فروش
500 000 € 450 000 € 4411 €/m²
  • کد شی 46854
  • مربع متر 102 m²
  • Rooms 3
فروش
693 000 € 3465 €/m²
  • کد شی 47134
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 4
Recommended فروش
800 000 € 2787 €/m²
  • کد شی 49006
  • مربع متر 287 m²
  • Rooms 6
فروش
695 000 € 2227 €/m²
  • کد شی 49459
  • مربع متر 312 m²
  • Rooms 7
فروش
442 000 € 315 000 € 2423 €/m²
  • کد شی 50232
  • مربع متر 130 m²
  • Rooms 4
فروش
490 000 € 2197 €/m²
  • کد شی 54643
  • مربع متر 223 m²
  • Rooms 6

اشتراک خبرنامه