485 000 €
4802 €/m²
Property 64417 photo 1
Property 64417 photo 2
Property 64417 photo 3
Property 64417 photo 4
Property 64417 photo 5
Property 64417 photo 6
Property 64417 photo 7
Property 64417 photo 8
Property 64417 photo 9
Property 64417 photo 10
Property 64417 photo 11
Property 64417 photo 12
Property 64417 photo 13
Property 64417 photo 14
Property 64417 photo 15
Property 64417 photo 16
Property 64417 photo 17
Property 64417 photo 18
Property 64417 photo 19
Property 64417 photo 20
Property 64417 photo 21

Details

  • سال ساخت: 2010
  • سال نوسازی: 2024
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Type of flooring: tiles
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 400 m
  • فاصله از فرودگاه: 52 km

توضیحات

برای فروش خانه2 طبقه با متراژ 101 متر مربع در پلپونز. طبقه همکف شامل اتاق نشیمن با آشپزخانه, توالت. طبقه 1 شامل 3 اتاق خواب, دوش. خانه دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه، رو به جنگل.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, استخر, پارکینگ اختصاصی, باغ, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

پلپونز

Location

حقایق مشابه

فروش
630 000 € 3818 €/m²
  • کد شی 62249
  • مربع متر 165 m²
  • Rooms 5
فروش
420 000 € 1573 €/m²
  • کد شی 62737
  • مربع متر 267 m²
  • Rooms 5
فروش
560 000 € 2058 €/m²
  • کد شی 62742
  • مربع متر 272 m²
  • Rooms 8
فروش
500 000 € 3597 €/m²
  • کد شی 63171
  • مربع متر 139 m²
  • Rooms 4
فروش
550 000 € 2750 €/m²
  • کد شی 63829
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 4
فروش
485 000 € 4801 €/m²
  • کد شی 64417
  • مربع متر 101 m²
  • Rooms 4
فروش
460 000 € 4000 €/m²
  • کد شی 64438
  • مربع متر 115 m²
  • Rooms 6
فروش
400 000 € 1904 €/m²
  • کد شی 65082
  • مربع متر 210 m²
  • Rooms 5
فروش
440 000 € 2933 €/m²
  • کد شی 65445
  • مربع متر 150 m²
  • Rooms 4
فروش
700 000 € 2788 €/m²
  • کد شی 65502
  • مربع متر 251 m²
  • Rooms 5

اشتراک خبرنامه