460 000 €
4000 €/m²
Property 64438 photo 1
Property 64438 photo 2
Property 64438 photo 3
Property 64438 photo 4
Property 64438 photo 5
Property 64438 photo 6
Property 64438 photo 7
Property 64438 photo 8
Property 64438 photo 9
Property 64438 photo 10
Property 64438 photo 11
Property 64438 photo 12
Property 64438 photo 13
Property 64438 photo 14
Property 64438 photo 15
Property 64438 photo 16
Property 64438 photo 17

Details

  • سال ساخت: 2003
  • سال نوسازی: 2018
  • تعداد اتاق ها: 6
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Type of flooring: tiles
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 400 m
  • فاصله از فرودگاه: 54 km

خدمات

  • پارکینگ
  • Storage room
  • Holiday home

توضیحات

برای فروش خانه2 طبقه با متراژ 115 متر مربع در پلپونز. طبقه همکف شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. خانه دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه، رو به جنگل.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, سایبان, پارکینگ اختصاصی, باغ, سیستم گرمایشی, انبار.

پلپونز

Location

حقایق مشابه

اشتراک خبرنامه