315 000 €
2480 €/m²
Property 64418 photo 1
Property 64418 photo 2
Property 64418 photo 3
Property 64418 photo 4
Property 64418 photo 5
Property 64418 photo 6
Property 64418 photo 7
Property 64418 photo 8
Property 64418 photo 9
Property 64418 photo 10
Property 64418 photo 11
Property 64418 photo 12
Property 64418 photo 13

Details

  • سال ساخت: 2009
  • تعداد اتاق ها: 5
  • سیستم گرمایش: برق
  • Type of flooring: tiles
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 1800 m
  • فاصله از فرودگاه: 56 km

خدمات

  • پارکینگ
  • شومینه
  • Storage room
  • راه پله داخلی
  • Holiday home

توضیحات

برای فروش خانه3 طبقه با متراژ 127 متر مربع در پلپونز. طبقه همکف شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن, حمام. Semi-first floor شامل اتاق نشیمن با آشپزخانه. طبقه 1 شامل یک اتاق خوابه, دوش. خانه دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه، رو به جنگل.{همچنین مبلمان, شومینه, کولر, سایبان, پارکینگ اختصاصی, انبار.

پلپونز

Location

حقایق مشابه

اشتراک خبرنامه