420 000 €
1573 €/m²
Property 62737 photo 1
Property 62737 photo 2
Property 62737 photo 3
Property 62737 photo 4
Property 62737 photo 5
Property 62737 photo 6
Property 62737 photo 7
Property 62737 photo 8
Property 62737 photo 9

Details

  • سال ساخت: 1991
  • تعداد اتاق ها: 5
  • سیستم گرمایش: برق
  • فاصله از دریا: 110 m
  • فاصله از فرودگاه: 122 km

خدمات

  • پارکینگ
  • شومینه
  • Storage room
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش خانه0 طبقه با متراژ 267 متر مربع در پلپونز. خانه دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا.{همچنین شومینه, کولر, سایبان, پارکینگ اختصاصی, باغ, چمن, باربیکیو سیستم گرمایشی, انبار.

پلپونز

Location

حقایق مشابه

اشتراک خبرنامه