450 000 €
1047 €/m²
Property 31984 photo 1
Property 31984 photo 2
Property 31984 photo 3
Property 31984 photo 4
Property 31984 photo 5
Property 31984 photo 6
Property 31984 photo 7
Property 31984 photo 8
Property 31984 photo 9
Property 31984 photo 10
Property 31984 photo 11
Property 31984 photo 12
Property 31984 photo 13
Property 31984 photo 14
Property 31984 photo 15
Property 31984 photo 16
Property 31984 photo 17
Property 31984 photo 18
Property 31984 photo 19
Property 31984 photo 20
Property 31984 photo 21
Property 31984 photo 22

Details

  • تعداد طبقات: 3
  • سال ساخت: 2008
  • تعداد اتاق ها: 10
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 7
  • WCs: 4
  • فاصله از دریا: 1000 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 108 km
  • فاصله از فرودگاه: 54 km

خدمات

  • Storage room
  • گاراژ

توضیحات

برای فروش خانه3 طبقه با متراژ 430 متر مربع در پلپونز. طبقه همکف شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش, یک اتاق ذخیره سازی. طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, 2 دوش, یک اتاق ذخیره سازی. طبقه 2 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن, دوش, یک اتاق ذخیره سازی. خانه دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه، رو به جنگل.{همچنین مبلمان, گاراژ.

پلپونز

Location

تصویری

حقایق مشابه

اشتراک خبرنامه