400 000 €
1905 €/m²
Property 65082 photo 1
Property 65082 photo 2
Property 65082 photo 3
Property 65082 photo 4
Property 65082 photo 5

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • سال ساخت: 2009
  • تعداد اتاق ها: 5
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Energy Class: B+
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 5
  • فاصله از دریا: 865 m
  • فاصله از فرودگاه: 111 km

توضیحات

برای فروش خانه3 طبقه با متراژ 210 متر مربع در پلپونز. طبقه نیمه زیر زمین شامل یک اتاق خوابه, توالت, یک اتاق ذخیره سازی. طبقه همکف شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش, توالت. طبقه 1 شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, توالت. خانه دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, باغ, گاراژ, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

پلپونز

Location

حقایق مشابه

فروش
550 000 € 2750 €/m²
  • کد شی 63829
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 4
فروش
485 000 € 4801 €/m²
  • کد شی 64417
  • مربع متر 101 m²
  • Rooms 4
فروش
460 000 € 4000 €/m²
  • کد شی 64438
  • مربع متر 115 m²
  • Rooms 6
فروش
380 000 € 1743 €/m²
  • کد شی 64460
  • مربع متر 218 m²
  • Rooms 6
فروش
400 000 € 1904 €/m²
  • کد شی 65082
  • مربع متر 210 m²
  • Rooms 5
فروش
380 000 € 1538 €/m²
  • کد شی 65121
  • مربع متر 247 m²
  • Rooms 4
فروش
380 000 € 2000 €/m²
  • کد شی 65124
  • مربع متر 190 m²
  • Rooms 7
فروش
440 000 € 2933 €/m²
  • کد شی 65445
  • مربع متر 150 m²
  • Rooms 4
فروش
365 000 € 3041 €/m²
  • کد شی 65524
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4
فروش
435 000 € 1891 €/m²
  • کد شی 65548
  • مربع متر 230 m²
  • Rooms 8

اشتراک خبرنامه