فروش - اپارتمان 20 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - جنوب گلیفادا
140 000 €
7000 €/m²
Property 64831 photo 1
Property 64831 photo 2
Property 64831 photo 3
Property 64831 photo 4
Property 64831 photo 5
Property 64831 photo 6
Property 64831 photo 7
Property 64831 photo 8
Property 64831 photo 9
Property 64831 photo 10
Property 64831 photo 11
Property 64831 photo 12
Property 64831 photo 13
Property 64831 photo 14
Property 64831 photo 15
Property 64831 photo 16
Property 64831 photo 17

Details

  • سال ساخت: 1978
  • سال نوسازی: 2024
  • تعداد اتاق ها: 2
  • سیستم گرمایش: برق
  • Type of flooring: tiles
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 3700 m
  • فاصله از فرودگاه: 27 km

خدمات

  • آسانسور
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 20 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 4 طبقه و شامل طبقه 4 شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به کوه، رو به شهر.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, سایبان, آسانسور, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
140 000 € 3888 €/m²
  • کد شی 34845
  • مربع متر 36 m²
  • Rooms 2
فروش
175 000 € 3804 €/m²
  • کد شی 34846
  • مربع متر 46 m²
  • Rooms 2
فروش
150 000 € 2500 €/m²
  • کد شی 34854
  • مربع متر 60 m²
  • Rooms 3
فروش
205 000 € 1952 €/m²
  • کد شی 34858
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 4
فروش
155 000 € 2214 €/m²
  • کد شی 34859
  • مربع متر 70 m²
  • Rooms 3
فروش
140 000 € 2258 €/m²
  • کد شی 35583
  • مربع متر 62 m²
  • Rooms 3
فروش
195 000 € 2785 €/m²
  • کد شی 35829
  • مربع متر 70 m²
  • Rooms 2
فروش
180 000 € 1800 €/m²
  • کد شی 35874
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 4
فروش
200 000 € 2500 €/m²
  • کد شی 35879
  • مربع متر 80 m²
  • Rooms 3
فروش
150 000 € 1363 €/m²
  • کد شی 35934
  • مربع متر 110 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه