263 000 €
5977 €/m²
Property 65216 photo 1
Property 65216 photo 2
Property 65216 photo 3
Property 65216 photo 4
Property 65216 photo 5
Property 65216 photo 6

Details

  • طبقه: طبقه 3
  • سال ساخت: 2025
  • تعداد اتاق ها: 2
  • محل اقامت: 44
  • سیستم گرمایش: پمپ گرمایش
  • Type of flooring: tiles
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 4800 m
  • فاصله از فرودگاه: 29 km

خدمات

  • آسانسور
  • Storage room
  • Access for people with special needs

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 44 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش, یک اتاق ذخیره سازی. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه، رو به شهر.{همچنین کولر, آسانسور, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

اشتراک خبرنامه