فروش - اپارتمان 96 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - جنوب دافنی
385 000 €
4010 €/m²
Property 65230 photo 1
Property 65230 photo 2
Property 65230 photo 3
Property 65230 photo 4
Property 65230 photo 5
Property 65230 photo 6
Property 65230 photo 7
Property 65230 photo 8
Property 65230 photo 9
Property 65230 photo 10
Property 65230 photo 11
Property 65230 photo 12
Property 65230 photo 13
Property 65230 photo 14
Property 65230 photo 15
Property 65230 photo 16
Property 65230 photo 17
Property 65230 photo 18
Property 65230 photo 19
Property 65230 photo 20
Property 65230 photo 21
Property 65230 photo 22
Property 65230 photo 23
Property 65230 photo 24
Property 65230 photo 25
Property 65230 photo 26
Property 65230 photo 27

Details

  • تعداد طبقات: 5
  • سال ساخت: 2013
  • سال نوسازی: 2023
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: گاز
  • Energy Class: الف
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 4000 m
  • فاصله از فرودگاه: 37 km

خدمات

  • آسانسور
  • شومینه
  • Storage room
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 96 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 4 طبقه و شامل طبقه 4 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه.{همچنین شومینه, کولر, سایبان, آسانسور, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

اشتراک خبرنامه