فروش - اپارتمان 101 m² در کاوالا

یونان مقدونیه استان کاوالا کاوالا
300 000 €
2970 €/m²
Property 65442 photo 1
Property 65442 photo 2
Property 65442 photo 3
Property 65442 photo 4
Property 65442 photo 5
Property 65442 photo 6
Property 65442 photo 7
Property 65442 photo 8
Property 65442 photo 9
Property 65442 photo 10
Property 65442 photo 11
Property 65442 photo 12
Property 65442 photo 13
Property 65442 photo 14
Property 65442 photo 15
Property 65442 photo 16
Property 65442 photo 17
Property 65442 photo 18

Details

  • تعداد طبقات: 4
  • سال ساخت: 1970
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: برق
  • Energy Class: C
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 300 m

خدمات

  • Access
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 101 متر مربع در کاوالا. آپارتمان واقع در در طبقه 4 طبقه و شامل طبقه 4 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه , دوش. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا، رو به شهر.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, سایبان. ساختمان بدون آسانسور.

کاوالا

Location

حقایق مشابه

فروش
285 000 € 3475 €/m²
  • کد شی 62024
  • مربع متر 82 m²
  • Rooms 3
فروش
315 000 € 3841 €/m²
  • کد شی 62083
  • مربع متر 82 m²
  • فاصله تا دریا 300 m
فروش
415 000 € 2610 €/m²
  • کد شی 63469
  • مربع متر 159 m²
  • فاصله تا دریا 300 m
فروش
286 000 € 4400 €/m²
  • کد شی 65065
  • مربع متر 65 m²
  • Rooms 2
فروش
334 000 € 4394 €/m²
  • کد شی 65067
  • مربع متر 76 m²
  • Rooms 3
فروش
273 000 € 4403 €/m²
  • کد شی 65068
  • مربع متر 62 m²
  • Rooms 2
فروش
348 000 € 4405 €/m²
  • کد شی 65094
  • مربع متر 79 m²
  • Rooms 3
فروش
242 000 € 4481 €/m²
  • کد شی 65095
  • مربع متر 54 m²
  • Rooms 2

اشتراک خبرنامه