فروش - اپارتمان 82 m² در کاوالا

یونان مقدونیه استان کاوالا کاوالا
290 000 €
3537 €/m²
Property 66136 photo 1
Property 66136 photo 2
Property 66136 photo 3
Property 66136 photo 4
Property 66136 photo 5
Property 66136 photo 6
Property 66136 photo 7
Property 66136 photo 8
Property 66136 photo 9
Property 66136 photo 10

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • سال ساخت: 2027
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: پمپ گرمایش
  • وضعیت: Under construction
  • Energy Class: الف+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 650 m

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 82 متر مربع در کاوالا. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش, یک اتاق ذخیره سازی. اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, پارکینگ اختصاصی, باغ, آسانسور, گاراژ, سیستم گرمایشی, انبار.

کاوالا

Location

حقایق مشابه

فروش
270 000 € 3214 €/m²
  • کد شی 61997
  • مربع متر 84 m²
  • Rooms 3
فروش
290 000 € 3452 €/m²
  • کد شی 62022
  • مربع متر 84 m²
  • Rooms 3
فروش
285 000 € 3475 €/m²
  • کد شی 62024
  • مربع متر 82 m²
  • Rooms 3
فروش
286 000 € 4400 €/m²
  • کد شی 65065
  • مربع متر 65 m²
  • Rooms 2
فروش
273 000 € 4403 €/m²
  • کد شی 65068
  • مربع متر 62 m²
  • Rooms 2
فروش
265 000 € 3897 €/m²
  • کد شی 66126
  • مربع متر 68 m²
  • Rooms 3
فروش
290 000 € 3536 €/m²
  • کد شی 66136
  • مربع متر 82 m²
  • Rooms 3
فروش
275 000 € 3273 €/m²
  • کد شی 66137
  • مربع متر 84 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه