440 000 €
2933 €/m²
Property 65445 photo 1
Property 65445 photo 2
Property 65445 photo 3
Property 65445 photo 4
Property 65445 photo 5
Property 65445 photo 6
Property 65445 photo 7
Property 65445 photo 8
Property 65445 photo 9
Property 65445 photo 10
Property 65445 photo 11
Property 65445 photo 12
Property 65445 photo 13
Property 65445 photo 14
Property 65445 photo 15
Property 65445 photo 16
Property 65445 photo 17
Property 65445 photo 18
Property 65445 photo 19
Property 65445 photo 20
Property 65445 photo 21
Property 65445 photo 22
Property 65445 photo 23

Details

  • سال ساخت: 2025
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: پمپ گرمایش
  • Energy Class: الف+
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 300 m
  • فاصله از فرودگاه: 120 km

خدمات

  • شومینه
  • Storage room
  • دو جداره
  • گاراژ

توضیحات

برای فروش خانه3 طبقه با متراژ 150 متر مربع در پلپونز. طبقه نیمه زیر زمین شامل یک اتاق ذخیره سازی. طبقه همکف شامل اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. طبقه 1 شامل 3 اتاق خواب, دوش. خانه دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه.{همچنین شومینه, کولر, باغ, باربیکیو گاراژ, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

پلپونز

Location

حقایق مشابه

فروش
450 000 € 1046 €/m²
  • کد شی 31984
  • مربع متر 430 m²
  • Rooms 10
فروش
450 000 € 1285 €/m²
  • کد شی 60857
  • مربع متر 350 m²
  • Rooms 8
فروش
470 000 € 1734 €/m²
  • کد شی 61878
  • مربع متر 271 m²
  • Rooms 7
فروش
420 000 € 1573 €/m²
  • کد شی 62737
  • مربع متر 267 m²
  • فاصله تا دریا 110 m
فروش
460 000 € 4000 €/m²
  • کد شی 64438
  • مربع متر 115 m²
  • Rooms 6
فروش
400 000 € 1904 €/m²
  • کد شی 65082
  • مربع متر 210 m²
  • Rooms 5
فروش
440 000 € 2933 €/m²
  • کد شی 65445
  • مربع متر 150 m²
  • Rooms 4
فروش
435 000 € 1891 €/m²
  • کد شی 65548
  • مربع متر 230 m²
  • Rooms 8
فروش
470 000 € 2315 €/m²
  • کد شی 65714
  • مربع متر 203 m²
  • Rooms 5
فروش
450 000 € 1730 €/m²
  • کد شی 65940
  • مربع متر 260 m²
  • Rooms 6

اشتراک خبرنامه