335 000 €
3317 €/m²
Property 65471 photo 1
Property 65471 photo 2
Property 65471 photo 3
Property 65471 photo 4
Property 65471 photo 5
Property 65471 photo 6
Property 65471 photo 7
Property 65471 photo 8
Property 65471 photo 9
Property 65471 photo 10
Property 65471 photo 11
Property 65471 photo 12
Property 65471 photo 13
Property 65471 photo 14
Property 65471 photo 15
Property 65471 photo 16
Property 65471 photo 17
Property 65471 photo 18
Property 65471 photo 19
Property 65471 photo 20
Property 65471 photo 21
Property 65471 photo 22
Property 65471 photo 23
Property 65471 photo 24
Property 65471 photo 25
Property 65471 photo 26
Property 65471 photo 27
Property 65471 photo 28
Property 65471 photo 29

Details

  • سال ساخت: 2005
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 2500 m
  • فاصله از فرودگاه: 110 km

خدمات

  • پارکینگ
  • شومینه
  • Storage room
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش خانه با متراژ 101 متر مربع در پلپونز. خانه واقع در 2 طبقه. طبقه همکف شامل اتاق نشیمن با آشپزخانه, توالت. طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, دوش. دوبلکس دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه.{همچنین مبلمان, شومینه, کولر, سایبان, پارکینگ اختصاصی, باغ, چمن, باربیکیو سیستم گرمایشی, انبار.

پلپونز

Location

حقایق مشابه

فروش
430 000 € 3307 €/m²
  • کد شی 60807
  • مربع متر 130 m²
  • Rooms 5
فروش
340 000 € 1888 €/m²
  • کد شی 62642
  • مربع متر 180 m²
  • Rooms 2
فروش
450 000 € 3750 €/m²
  • کد شی 63054
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4
فروش
400 000 € 3333 €/m²
  • کد شی 65126
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 3
فروش
335 000 € 3316 €/m²
  • کد شی 65471
  • مربع متر 101 m²
  • Rooms 3
فروش
395 000 € 2724 €/m²
  • کد شی 66000
  • مربع متر 145 m²
  • Rooms 5

اشتراک خبرنامه