315 000 €
4200 €/m²
Property 65578 photo 1
Property 65578 photo 2
Property 65578 photo 3
Property 65578 photo 4
Property 65578 photo 5
Property 65578 photo 6
Property 65578 photo 7
Property 65578 photo 8
Property 65578 photo 9
Property 65578 photo 10
Property 65578 photo 11
Property 65578 photo 12
Property 65578 photo 13

Details

  • سال ساخت: 1978
  • سال نوسازی: 2020
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: برق
  • Energy Class: D
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 200 m
  • فاصله از فرودگاه: 22 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 75 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه , دوش. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.{همچنین مبلمان, کولر, سایبان, پارکینگ اختصاصی, باغ, آسانسور, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

اشتراک خبرنامه