2 400 000 €
13187 €/m²
Property 65677 photo 1
Property 65677 photo 2
Property 65677 photo 3
Property 65677 photo 4
Property 65677 photo 5
Property 65677 photo 6
Property 65677 photo 7
Property 65677 photo 8
Property 65677 photo 9
Property 65677 photo 10
Property 65677 photo 11
Property 65677 photo 12
Property 65677 photo 13
Property 65677 photo 14
Property 65677 photo 15

Details

  • تعداد طبقات: 6
  • سال ساخت: 2026
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: پمپ گرمایش
  • وضعیت: Under construction
  • Energy Class: الف+
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • فاصله از دریا: 130 m
  • فاصله از فرودگاه: 33 km

توضیحات

برای فروش خانه با متراژ 182 متر مربع در آتن. خانه واقع در 2 طبقه. طبقه 5 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, آشپزخانه , 2 دوش, توالت. طبقه 6 شامل یک اتاق خوابه, دوش. دوبلکس دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا.{همچنین کولر, استخر, آسانسور, گاراژ, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

اشتراک خبرنامه