75 000 €
3000 €/m²
Property 65826 photo 1
Property 65826 photo 2
Property 65826 photo 3
Property 65826 photo 4
Property 65826 photo 5
Property 65826 photo 6
Property 65826 photo 7
Property 65826 photo 8
Property 65826 photo 9
Property 65826 photo 10
Property 65826 photo 11
Property 65826 photo 12
Property 65826 photo 13
Property 65826 photo 14

Details

  • سال ساخت: 1960
  • سال نوسازی: 2022
  • تعداد اتاق ها: 1
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 300 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 1 km
  • فاصله از فرودگاه: 4 km

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 25 متر مربع در کورفو. آپارتمان واقع در در طبقه همکف طبقه و شامل طبقه همکف شامل اتاق نشیمن با آشپزخانه, آشپزخانه , دوش. اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین کولر.

کورفو

Location

حقایق مشابه

فروش
95 000 € 2567 €/m²
  • کد شی 44335
  • مربع متر 37 m²
  • Rooms 2
فروش
89 783 € 1575 €/m²
  • کد شی 44426
  • مربع متر 57 m²
  • فاصله تا دریا 400 m
فروش
110 000 € 1309 €/m²
  • کد شی 65076
  • مربع متر 84 m²
  • Rooms 3
فروش
75 000 € 3000 €/m²
  • کد شی 65826
  • مربع متر 25 m²
  • Rooms 1
فروش
95 000 € 1938 €/m²
  • کد شی 65886
  • مربع متر 49 m²
  • Rooms 1
فروش
70 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 66059
  • مربع متر 14 m²
  • Rooms 1

اشتراک خبرنامه