فروش - اپارتمان 82 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - مرکز کیپسلی
215 000 €
2622 €/m²
Property 66032 photo 1
Property 66032 photo 2
Property 66032 photo 3
Property 66032 photo 4
Property 66032 photo 5
Property 66032 photo 6
Property 66032 photo 7
Property 66032 photo 8
Property 66032 photo 9
Property 66032 photo 10
Property 66032 photo 11
Property 66032 photo 12
Property 66032 photo 13
Property 66032 photo 14

Details

  • سال ساخت: 1975
  • سال نوسازی: 2026
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: گاز
  • Energy Class: C
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 12300 m
  • فاصله از فرودگاه: 25 km

خدمات

  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 82 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. اپارتمان دارای طرح جلو {همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

اشتراک خبرنامه