فروش - اپارتمان 79 m² در آتن

یونان آتیکا حومه پیرئوس پراما
195 000 €
2468 €/m²
Property 66047 photo 1
Property 66047 photo 2
Property 66047 photo 3
Property 66047 photo 4
Property 66047 photo 5
Property 66047 photo 6
Property 66047 photo 7
Property 66047 photo 8
Property 66047 photo 9
Property 66047 photo 10
Property 66047 photo 11
Property 66047 photo 12
Property 66047 photo 13
Property 66047 photo 14
Property 66047 photo 15
Property 66047 photo 16
Property 66047 photo 17

Details

  • سال ساخت: 2007
  • سال نوسازی: 2026
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Energy Class: E
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 250 m
  • فاصله از فرودگاه: 56 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • Storage room
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 79 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه، رو به جنگل.{همچنین کولر, سایبان, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
235 000 € 3133 €/m²
  • کد شی 60915
  • مربع متر 75 m²
  • Rooms 3
فروش
220 000 € 2933 €/m²
  • کد شی 60916
  • مربع متر 75 m²
  • Rooms 3
فروش
230 000 € 3285 €/m²
  • کد شی 62134
  • مربع متر 70 m²
  • Rooms 2
فروش
225 000 € 2142 €/m²
  • کد شی 63425
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 4
فروش
205 000 € 2383 €/m²
  • کد شی 63980
  • مربع متر 86 m²
  • Rooms 3
فروش
200 000 € 3846 €/m²
  • کد شی 64225
  • مربع متر 52 m²
  • Rooms 3
فروش
210 000 € 3962 €/m²
  • کد شی 64835
  • مربع متر 53 m²
  • Rooms 2
فروش
220 000 € 3283 €/m²
  • کد شی 65034
  • مربع متر 67 m²
  • Rooms 3
فروش
232 000 € 6105 €/m²
  • کد شی 65217
  • مربع متر 38 m²
  • Rooms 2
فروش
200 000 € 3773 €/m²
  • کد شی 65220
  • مربع متر 53 m²
  • Rooms 2

اشتراک خبرنامه