فروش - اپارتمان 52 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - مرکز پاگکراتی
195 000 €
3750 €/m²
Property 66092 photo 1
Property 66092 photo 2
Property 66092 photo 3
Property 66092 photo 4
Property 66092 photo 5
Property 66092 photo 6
Property 66092 photo 7
Property 66092 photo 8
Property 66092 photo 9
Property 66092 photo 10
Property 66092 photo 11
Property 66092 photo 12
Property 66092 photo 13
Property 66092 photo 14
Property 66092 photo 15

Details

  • سال ساخت: 1980
  • سال نوسازی: 2026
  • تعداد اتاق ها: 2
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Energy Class: D
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 5700 m
  • فاصله از فرودگاه: 35 km

خدمات

  • آسانسور
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 52 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن, آشپزخانه , دوش, توالت. اپارتمان دارای طرح دو نما {همچنین سایبان, آسانسور, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
250 000 € 4464 €/m²
  • کد شی 57690
  • مربع متر 56 m²
  • Rooms 2
فروش
265 000 € 5520 €/m²
  • کد شی 58012
  • مربع متر 48 m²
  • Rooms 2
فروش
265 000 € 3231 €/m²
  • کد شی 58121
  • مربع متر 82 m²
  • Rooms 3
فروش
250 000 € 3378 €/m²
  • کد شی 59048
  • مربع متر 74 m²
  • Rooms 3
فروش
260 000 € 3132 €/m²
  • کد شی 59177
  • مربع متر 83 m²
  • Rooms 3
فروش
245 000 € 2041 €/m²
  • کد شی 59204
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4
فروش
260 000 € 4000 €/m²
  • کد شی 59419
  • مربع متر 65 m²
  • Rooms 3
فروش
250 000 € 3571 €/m²
  • کد شی 59439
  • مربع متر 70 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه