فروش - خانه 103 m² در ساحل المپیک

یونان مقدونیه استان پیریا کاترینی
88 000 €
854 €/m²
Property 66093 photo 1
Property 66093 photo 2
Property 66093 photo 3
Property 66093 photo 4
Property 66093 photo 5
Property 66093 photo 6
Property 66093 photo 7
Property 66093 photo 8
Property 66093 photo 9
Property 66093 photo 10
Property 66093 photo 11
Property 66093 photo 12
Property 66093 photo 13
Property 66093 photo 14
Property 66093 photo 15
Property 66093 photo 16
Property 66093 photo 17

Details

  • سال ساخت: 1993
  • تعداد اتاق ها: 4
  • وضعیت: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 8000 m
  • فاصله از فرودگاه: 85 km

خدمات

  • Access
  • دو جداره
  • در نیاز به روز شده

توضیحات

برای فروش خانه1 طبقه با متراژ 103 متر مربع در ساحل المپیک. خانه 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام. خانه دارای طرح دو نما این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر.{همچنین چمن.

ساحل المپیک

Location

حقایق مشابه

فروش
115 000 € 1437 €/m²
  • کد شی 3881
  • مربع متر 80 m²
  • Rooms 4
فروش
89 000 € 635 €/m²
  • کد شی 7350
  • مربع متر 140 m²
  • Rooms 4
فروش
95 000 € 1266 €/m²
  • کد شی 25927
  • مربع متر 75 m²
  • فاصله تا دریا 600 m
فروش
90 000 € 1000 €/m²
  • کد شی 28977
  • مربع متر 90 m²
  • Rooms 2
فروش
96 000 € 640 €/m²
  • کد شی 31155
  • مربع متر 150 m²
  • Rooms 4
فروش
90 000 € 1914 €/m²
  • کد شی 51040
  • مربع متر 47 m²
  • Rooms 2
فروش
95 000 € 1461 €/m²
  • کد شی 57820
  • مربع متر 65 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه