فروش - اپارتمان 59 m² در کاوالا

یونان مقدونیه استان کاوالا کاوالا
250 000 €
4237 €/m²
Property 66101 photo 1
Property 66101 photo 2
Property 66101 photo 3
Property 66101 photo 4
Property 66101 photo 5
Property 66101 photo 6
Property 66101 photo 7
Property 66101 photo 8
Property 66101 photo 9
Property 66101 photo 10

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • سال ساخت: 2027
  • تعداد اتاق ها: 2
  • سیستم گرمایش: پمپ گرمایش
  • وضعیت: Under construction
  • Energy Class: الف+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 650 m

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 59 متر مربع در کاوالا. آپارتمان واقع در در طبقه همکف طبقه و شامل طبقه همکف شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, پارکینگ اختصاصی, باغ, آسانسور, گاراژ, سیستم گرمایشی, انبار.

کاوالا

Location

حقایق مشابه

فروش
286 000 € 4400 €/m²
  • کد شی 65065
  • مربع متر 65 m²
  • Rooms 2
فروش
334 000 € 4394 €/m²
  • کد شی 65067
  • مربع متر 76 m²
  • Rooms 3
فروش
273 000 € 4403 €/m²
  • کد شی 65068
  • مربع متر 62 m²
  • Rooms 2
فروش
348 000 € 4405 €/m²
  • کد شی 65094
  • مربع متر 79 m²
  • Rooms 3
فروش
242 000 € 4481 €/m²
  • کد شی 65095
  • مربع متر 54 m²
  • Rooms 2
فروش
320 000 € 3047 €/m²
  • کد شی 65441
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 3
فروش
300 000 € 2970 €/m²
  • کد شی 65442
  • مربع متر 101 m²
  • Rooms 3
فروش
260 000 € 4905 €/m²
  • کد شی 66095
  • مربع متر 53 m²
  • Rooms 2

اشتراک خبرنامه