430 000 €
1720 €/m²
Property 66102 photo 1
Property 66102 photo 2
Property 66102 photo 3
Property 66102 photo 4
Property 66102 photo 5
Property 66102 photo 6
Property 66102 photo 7
Property 66102 photo 8
Property 66102 photo 9
Property 66102 photo 10
Property 66102 photo 11
Property 66102 photo 12
Property 66102 photo 13
Property 66102 photo 14
Property 66102 photo 15
Property 66102 photo 16
Property 66102 photo 17
Property 66102 photo 18
Property 66102 photo 19
Property 66102 photo 20
Property 66102 photo 21
Property 66102 photo 22
Property 66102 photo 23
Property 66102 photo 24
Property 66102 photo 25
Property 66102 photo 26

Details

  • سال ساخت: 2004
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Energy Class: D
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • فاصله از دریا: 3600 m
  • فاصله از فرودگاه: 48 km

توضیحات

برای فروش خانه با متراژ 250 متر مربع در آتیکا. خانه واقع در 3 طبقه. طبقه نیمه زیر زمین شامل یک اتاق خوابه, حمام. طبقه همکف شامل اتاق نشیمن با آشپزخانه, توالت. طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, 2 دوش. دوبلکس دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا، رو به کوه.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, سایبان, استخر, پارکینگ اختصاصی, باغ, چمن, سیستم گرمایشی, انبار.

آتیکا

Location

حقایق مشابه

فروش
600 000 € 2459 €/m²
  • کد شی 37027
  • مربع متر 244 m²
  • فاصله تا دریا 50 m
فروش
400 000 € 2298 €/m²
  • کد شی 39225
  • مربع متر 174 m²
  • Rooms 5
فروش
620 000 € 2296 €/m²
  • کد شی 54317
  • مربع متر 270 m²
  • Rooms 5
فروش
375 000 € 2483 €/m²
  • کد شی 54325
  • مربع متر 151 m²
  • Rooms 4
فروش
430 000 € 2529 €/m²
  • کد شی 57344
  • مربع متر 170 m²
  • Rooms 5
فروش
370 000 € 1850 €/m²
  • کد شی 59540
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 4
فروش
360 000 € 2812 €/m²
  • کد شی 61743
  • مربع متر 128 m²
  • Rooms 4
فروش
400 000 € 3200 €/m²
  • کد شی 65797
  • مربع متر 125 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه