255 000 €
5426 €/m²
Property 66106 photo 1
Property 66106 photo 2
Property 66106 photo 3
Property 66106 photo 4
Property 66106 photo 5
Property 66106 photo 6
Property 66106 photo 7
Property 66106 photo 8
Property 66106 photo 9

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • سال ساخت: 2027
  • تعداد اتاق ها: 2
  • سیستم گرمایش: پمپ گرمایش
  • وضعیت: Under construction
  • Energy Class: الف+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 650 m

توضیحات

برای فروش خانه با متراژ 47 متر مربع در کاوالا. خانه واقع در 1 طبقه. طبقه همکف شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. دوبلکس دارای طراحی داخلی {همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, پارکینگ اختصاصی, باغ, چمن, آسانسور, گاراژ, سیستم گرمایشی, انبار.

کاوالا

Location

حقایق مشابه

فروش
300 000 € 1578 €/m²
  • کد شی 35737
  • مربع متر 190 m²
  • Rooms 5
فروش
230 000 € 2705 €/m²
  • کد شی 60590
  • مربع متر 85 m²
  • Rooms 3
فروش
330 000 € 3750 €/m²
  • کد شی 61637
  • مربع متر 88 m²
  • Rooms 4
فروش
255 000 € 5425 €/m²
  • کد شی 66106
  • مربع متر 47 m²
  • Rooms 2

اشتراک خبرنامه