فروش - اپارتمان 84 m² در کاوالا

یونان مقدونیه استان کاوالا کاوالا
275 000 €
3274 €/m²
Property 66137 photo 1
Property 66137 photo 2
Property 66137 photo 3
Property 66137 photo 4
Property 66137 photo 5
Property 66137 photo 6
Property 66137 photo 7
Property 66137 photo 8
Property 66137 photo 9
Property 66137 photo 10
Property 66137 photo 11

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • سال ساخت: 2027
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: پمپ گرمایش
  • وضعیت: Under construction
  • Energy Class: الف+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 650 m

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 84 متر مربع در کاوالا. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش, یک اتاق ذخیره سازی. اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, پارکینگ اختصاصی, باغ, چمن, آسانسور, گاراژ, سیستم گرمایشی, انبار.

کاوالا

Location

حقایق مشابه

فروش
240 000 € 1548 €/m²
  • کد شی 61218
  • مربع متر 155 m²
  • Rooms 4
فروش
230 000 € 2705 €/m²
  • کد شی 61903
  • مربع متر 85 m²
  • Rooms 3
فروش
250 000 € 2976 €/m²
  • کد شی 61904
  • مربع متر 84 m²
  • Rooms 3
فروش
245 000 € 2987 €/m²
  • کد شی 61912
  • مربع متر 82 m²
  • Rooms 3
فروش
242 000 € 4481 €/m²
  • کد شی 65095
  • مربع متر 54 m²
  • Rooms 2
فروش
250 000 € 4166 €/m²
  • کد شی 66104
  • مربع متر 60 m²
  • Rooms 2
فروش
255 000 € 4322 €/m²
  • کد شی 66107
  • مربع متر 59 m²
  • Rooms 2
فروش
250 000 € 4716 €/m²
  • کد شی 66138
  • مربع متر 53 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه