فروش - اپارتمان 137 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - جنوب الینیکو
1 300 000 €
9489 €/m²
Property 66119 photo 1
Property 66119 photo 2
Property 66119 photo 3

Details

  • سال ساخت: 2026
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: پمپ گرمایش
  • وضعیت: Under construction
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 400 m
  • فاصله از فرودگاه: 30 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • Storage room
  • دو جداره
  • Golden Visa

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 137 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, 2 دوش, یک اتاق ذخیره سازی. اپارتمان دارای طرح جلو {همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
1 050 000 € 7777 €/m²
  • کد شی 62306
  • مربع متر 135 m²
  • Rooms 4
فروش
1 600 000 € 11851 €/m²
  • کد شی 62309
  • مربع متر 135 m²
  • Rooms 4
فروش
1 100 000 € 7857 €/m²
  • کد شی 64114
  • مربع متر 140 m²
  • Rooms 4
فروش
1 400 000 € 10852 €/m²
  • کد شی 64217
  • مربع متر 129 m²
  • Rooms 4
فروش
1 250 000 € 10593 €/m²
  • کد شی 64235
  • مربع متر 118 m²
  • Rooms 4
فروش
1 300 000 € 9629 €/m²
  • کد شی 64248
  • مربع متر 135 m²
  • Rooms 4
فروش
1 105 000 € 12556 €/m²
  • کد شی 64413
  • مربع متر 88 m²
  • Rooms 3
فروش
1 750 000 € 15086 €/m²
  • کد شی 64414
  • مربع متر 116 m²
  • Rooms 3
فروش
1 120 000 € 9333 €/m²
  • کد شی 64496
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه